65. Vuelta a Espana 2010. augusztus 28- szeptember 19.
Rajtlista . A bejegyzés folyamatosan frissül, minden szakasz után a versenyt feladók neveivel (illetve neveik virtuális kihúzásával a listáról).
Rajtlista . A bejegyzés folyamatosan frissül, minden szakasz után a versenyt feladók neveivel (illetve neveik virtuális kihúzásával a listáról).
Legutóbbi frissítés: 2010. szeptember16. 4:18
megjegyzés2: a piros színnel látható csapatok és versenyzők neveire kattintva az adott csapat vagy versenyzőről szóló összes blogbejegyzés gyűjtőoldalára juthat a látogató.
Cervelo Test Team
1 De Castro Iñigo Cuesta Lopez, (ESP)
2 Theo Bos, (NED)
3 Philip Deignan, (IRL)
4 Stefan Denifl, (AUT)
5 Xavier Florencio Cabre, (ESP)
6 Thor Hushovd, (NOR)
7 Oscar Pujol (ESP)
8 Carlos Sastre Candil, (ESP)
9 Xavier Tondo Volpini, (ESP)
AgRr La Mondiale
11 Nicolas Roche, (IRL)
12 José Luis Arrieta Lujambio, (ESP)
13 Guillaume Bonnafond, (FRA)
14Hubert Dupont, (FRA)
15 Sébastien Hinault, (FRA)
16 Biel Kadri, (FRA)
17 Rinaldo Nocentini, (ITA)
18 Christophe Riblon, (FRA)
19 Ludovic Turpin, (FRA)
Andalucia-Cajasur
21 José Angel Gomez Marchante, (ESP)
22 Martin Montenegro Jorge, (ARG)
23 Sergio Carrasco Garcia, (ESP)
24 Juan Javier Estrada Ruiz, (ESP)
25 Javier Moreno Bazan, (ESP)
26 Manuel Ortega Ocana, (ESP)
27 Antonio Piedra Perez, (ESP)
28 Javier Ramirez Abeja, (ESP)
29 Jose Vicente Toribio Alcolea, (ESP)
Astana
31 Sergey Renev, (KAZ)
32 Assan Bazayev, (KAZ)
33 Allan Davis, (AUS)
34 Alexsandr Dyachenko, (KAZ)
35 Dmitriy Fofonov, (KAZ)
36 Enrico Gasparotto, (ITA)
37 Valentin Iglinskiy, (KAZ)
38 Josep Jufre Pou, (ESP)
39 Andrey Zeits, (KAZ)
Bbox Bouygues Telecom
41 Johann Tschopp, (SUI)
42 William Bonnet, (FRA)
43 Freddy Bichot, (FRA)
44 Vincent Jerome, (FRA)
45 Alexandre Pichot, (FRA)
46 Perrig Quemeneur, (FRA)
47 Pierre Rolland, (FRA)
48 Matthieu Sprick, (FRA)
49 Nicolas Vogondy, (FRA)
Caisse d’Epargne
51 David Arroyo Duran, (ESP)
52 Marzio Bruseghin, (ITA)
53 Imanol Erviti, (ESP)
54 José Vicente Garcia Acosta, (ESP)
55 David Lopez Garcia, (ESP)
56 Luis Pasamontes Rodriguez, (ESP)
57 Ruben Plaza Molina, (ESP)
58 Luis Leon Sanchez Gil, (ESP)
59 Rigoberto Uran Uran, (COL)
Cofidis, Le Credit En Ligne
61 Samuel Dumoulin, (FRA)
62 Tony Gallopin, (FRA)
63 Mickaël Buffaz, (FRA))
64 Arnaud Labbe, (FRA)
65 David Moncoutie, (FRA)
66 Rémi Pauriol, (FRA)
67 Nico Sijmens, (BEL)
68 Rein Taaramae, (EST)
69 Romain Zingle, (BEL)
Euskaltel-Euskadi
71 Igor Anton Hernandez, (ESP)
72 Koldo Fernandez, (ESP)
73 Benat Intxausti Elorriaga, (ESP)
74 Esteban Egoi Martinez De, (ESP)
75 Mikel Nieve Ituralde, (ESP)
76 Juan Jose Oroz Ugalde, (ESP)
77 Amets Txurruka, (ESP)
78 Pablo Urtasun Perez, (ESP)
79 Gorka Verdugo Marcotegui, (ESP)
Cervelo Test Team
1 De Castro Iñigo Cuesta Lopez, (ESP)
5 Xavier Florencio Cabre, (ESP)
7 Oscar Pujol (ESP)
8 Carlos Sastre Candil, (ESP)
9 Xavier Tondo Volpini, (ESP)
AgRr La Mondiale
11 Nicolas Roche, (IRL)
13 Guillaume Bonnafond, (FRA)
14Hubert Dupont, (FRA)
15 Sébastien Hinault, (FRA)
16 Biel Kadri, (FRA)
17 Rinaldo Nocentini, (ITA)
18 Christophe Riblon, (FRA)
19 Ludovic Turpin, (FRA)
Andalucia-Cajasur
21 José Angel Gomez Marchante, (ESP)
22 Martin Montenegro Jorge, (ARG)
23 Sergio Carrasco Garcia, (ESP)
24 Juan Javier Estrada Ruiz, (ESP)
25 Javier Moreno Bazan, (ESP)
26 Manuel Ortega Ocana, (ESP)
27 Antonio Piedra Perez, (ESP)
28 Javier Ramirez Abeja, (ESP)
29 Jose Vicente Toribio Alcolea, (ESP)
Astana
31 Sergey Renev, (KAZ)
32 Assan Bazayev, (KAZ)
33 Allan Davis, (AUS)
34 Alexsandr Dyachenko, (KAZ)
35 Dmitriy Fofonov, (KAZ)
36 Enrico Gasparotto, (ITA)
37 Valentin Iglinskiy, (KAZ)
38 Josep Jufre Pou, (ESP)
39 Andrey Zeits, (KAZ)
Bbox Bouygues Telecom
41 Johann Tschopp, (SUI)
42 William Bonnet, (FRA)
44 Vincent Jerome, (FRA)
45 Alexandre Pichot, (FRA)
46 Perrig Quemeneur, (FRA)
48 Matthieu Sprick, (FRA)
49 Nicolas Vogondy, (FRA)
Caisse d’Epargne
51 David Arroyo Duran, (ESP)
52 Marzio Bruseghin, (ITA)
53 Imanol Erviti, (ESP)
54 José Vicente Garcia Acosta, (ESP)
55 David Lopez Garcia, (ESP)
56 Luis Pasamontes Rodriguez, (ESP)
57 Ruben Plaza Molina, (ESP)
58 Luis Leon Sanchez Gil, (ESP)
59 Rigoberto Uran Uran, (COL)
Cofidis, Le Credit En Ligne
61 Samuel Dumoulin, (FRA)
62 Tony Gallopin, (FRA)
64 Arnaud Labbe, (FRA)
65 David Moncoutie, (FRA)
66 Rémi Pauriol, (FRA)
67 Nico Sijmens, (BEL)
68 Rein Taaramae, (EST)
69 Romain Zingle, (BEL)
Euskaltel-Euskadi
72 Koldo Fernandez, (ESP)
75 Mikel Nieve Ituralde, (ESP)
76 Juan Jose Oroz Ugalde, (ESP)
77 Amets Txurruka, (ESP)
78 Pablo Urtasun Perez, (ESP)
79 Gorka Verdugo Marcotegui, (ESP)
Footon-Servetto
81 Jose Alberto Benitez Roman, (ESP)
82 Antonio Leal Cardoso Manuel, (POL)
83 Giampaolo Cheula, (ITA)
85 David Gutierrez, (ESP)
86 Enrique Mata, (ESP)
87 Martin Pedersen, (DEN)
88 Jonnye Walker (AUS)
Française des Jeux
91 Christophe Le Mevel, (FRA)
92 Rémy Di Gregorio, (FRA)
93 Pierre Cazaux, (FRA)
94 Sébastien Chavanel, (FRA)
95 Mikael Cherel, (FRA)
96 Yauheni Hutarovich, (BLR)
97 Gianni Meersman, (BEL)
Garmin-Transitons
101 Thomas Danielson, (USA)
103 Tyler Farrar, (USA)
104 Michel Kreder, (NED)
105 David Millar, (GBR)
106 Thomas Peterson, (USA)
107 Christian Vande Velde (USA)
108 Matthew Wilson, (AUS)
109 David Zabriskie, (USA)
Lampre
112Grega Bole, (SLO)
113 Danilo Hondo, (GER)
114 Andrey Kashechkin, (KAZ)
115 Angelo Furlan, (ITA)
116 Marco Marzano, (ITA)
117 Manuele Mori, (ITA)
118 Daniele Pietropolli, (ITA)
119Daniele Righi, (ITA)
Liquigas-Doimo
121 Daniele Bennati, (ITA)
122 Mauro Finetto, (ITA)
123 Jacopo Guarnieri, (ITA)
124 Maciej Paterski, (POL)
125 Roman Kreuziger, (CZE)
126 Vincenzo Nibali, (ITA)
127 Oliver Zaugg, (SUI)
128 Ivan Santaromita, (ITA)
129 Frederik Willems, (BEL)
Omega Pharma-Lotto
131 Jan Bakelandts, (BEL)
132 Jurgen Van Goolen (BEL)
134 Philippe Gilbert, (BEL)
135 Leif Hoste, (BEL)
136 Olivier Kaisen, (BEL)
137 Jean-Christophe Peraud, (FRA)
138 Greg Van Avermaet, (BEL)
Quick Step
141 Carlos Barredo Llamazales, (ESP)
142 Dario Cataldo, (ITA)
143 Kevin De Weert, (BEL)
144 Nikolas Maes (BEL)
145 Davide Malacarne, (ITA)
147 Andreas Stauff, (GER)
148 Matteo Tosatto, (ITA)
149 Wouter Weylandt, (BEL)
Rabobank
151 Maurizio Adrila Cano (COL)
153 Juan Manuel Garate (ESP)
154 Dmitry Kozontchuk (RUS)
155 Sebastian Langeveld (NED)
156 Grischa Niermann (GER)
157 Denis Menchov (RUS)
159 Nick Nuyens (BEL)
161 Thomas Lövkvist (SWE)
163 Kjell Carlström (FIN)
165 Simon Gerrans (AUS)
166 Peter Kennaugh (GBR)
167 Lars Petter Nordhaug (NOR)
168 Ian Stannard (GBR)
HTC-Columbia
171 Lars Bak (Den)
172 Mark Cavendish (GB)
174 Matt Goss (Aus)
176 Konstantsin Sivtsov (Byl)
177 Tejay Van Garderen (USA)
178 Martin Velits (Svk)
179 Peter Velits (Svk)
Team Katusha
181 Joaquim Rodriguez (ESP)
182 Giampaolo Caruso (ITA)
184 Vladimir Gusev (RUS)
185 Joan Horrach (ESP)
186Vladimir Karpets (RUS)
187 Alexander Kolobnev (RUS)
188 Mikhail Ignatyev (RUS)
189 Filippo Pozzato (ITA)
Team Milram
191 Robert Förster (GER)
193 Markus Eichler (GER)
194 Dominik Roels (GER)
195 Johannes Fröhlinger (GER)
196 Björn Schröder (GER)
198 Niki Terpstra (NED)
199 Paul Voss (GER)
Team Saxo Bank
201 Lund Anders (NOR)
202 Fabian Cancellara (SWI)
203 Kasper Klostergaard (NOR)
204 Juan José Haedo (ARG)
205 Domenik Klemme (GER)
206 Gustav Larsson (SWE)
209 Fränk Schleck (LUX)
Xacobeo Galicia
211 Ezequiel Mosquerea Miguez (ESP)
212 Gustavo Ceasr Velonso (ESP)
213 Delio Fernandez Cruz (ESP)
214 David Garcia Dapena (ESP)
215 Marcos Gsrcia Fernandez (ESP)
216 Vladimir Isaichev (RUS)
217 Serafin Msrtinez (ESP)
218 Gonzalo Rabunal Rios (ESP)
219 Gustavo Rodriguez Iglesias (ESP)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése